افرادی که بعنوان نماینده فروش شرکت فیزون عضو سایت می شوند به محض ثبت نام در سایت مشتری نامیده می شوند .این کاربران باید وارد حساب کاربری خود شده و سپس درخواست نمایندگی بدهند تا جایگاهشان به نماینده فروش تغییر نماید.

نکته : کاربران گرامی زمانی که درخواست نمایندگی ارسال نمایند، در صورت تایید، به عنوان نماینده فروش شرکت میتوانند فعالیت خود را آغاز نمایند. پس از تغییر عنوان، کارشناسان مربوطه مدارک و مستندات و همچنین شماره حساب وی را بررسی کرده و در صورت عدم وجود مشکل و نواقص در مدارک ارسالی، درخواست نمایندگی به تایید نهایی میرسد و در صورتی که مدارک صحیح نباشند، در خواست نمایندگی باطل شده و کاربر تا 72 ساعت فرصت دارد تا با مراجعه به حساب کاربری خود و انتخاب گزینه “ناقص بودن مدارک” مدارک خود را ویرایش کند تا مجددا مورد بررسی کارشناسان قرار گیرد.     لازم به ذکر است کاربر ان گرامی اگر اقدام به ثبت خرید کنند، تنها در صورتی پورسانت به ایشان تعلق میگیرد که تا پایان ماه درخواست نمایندگی خود را ارائه نماید.لذا درغیر این صورت هیچ پورسانتی به ایشان تعلق نخواهد گرفت.

مدارک مورد نیاز جهت اخذ نمایندگی فروش:

 1. تکمیل فرایند ثبت نام بعنوان مشتری ترجیحی
 2. بارگذاری تصویر کارت ملی در فرم ثبت نام
 3. مشخصات حساب بانکی(شماره حساب، شماره شبا، شماره کارت)
 4. ارائه مستندات دال بر فعالیت فروش در بستر دیجیتال(پیج اینستاگرام – کانال تلگرام – وبسایت)

 

قوانین و مقررات مربوط به نماینده فروش:

 1. مشخصات اولیه که در فرم ثبت نام ثبت می گردد می بایست مطابق با اطلاعات دقیق شناسنامه ای وی باشد.نکته: عواقب ناشی از اعلام اطلاعات غلط شخصی و بانکی متقاضی به عهده خود او بوده و شرکت هیچگونه مسئولیتی از این بابت بر عهده نخواهد داشت.
 2. شرکت هیچ مبلغی بابت عضویت و ثبت نام از متقاضی دریافت نخواهد کرد و این فرایند کاملا رایگان بوده و همچنین متقاضی نیز پس از تائید صلاحیت هیچ اجباری در مورد خرید کالا ندارد.
 3. نمایندگان فروش می بایست قبل از شروع به فعالیت آموزش های لازم را ببینند و همچنین اطلاعات خود را در خصوص کالا و خدمات به روز کنند .
 4. قرارداد یا توافق نامه بین نماینده فروش و شرکت صرفا جنبه همکاری در جهت فروش محصولات شرکت دارد، بدیهی است این قرارداد از شمول قانون کار و بیمه خارج است.
 5. نمایندگان فروش می بایست در حفظ اسرار محرمانه شرکت بکوشند و همچنین در جهت حفظ اطلاعات که ممکن است برای فعالیت تجاری دیگران مضر باشد کوشا باشند.
 6. نمایندگان فروش موظف هستند که اطلاعات درست را در مورد محصولات، آموزش، قوانین همکاری  و …. را از سایت رسمی شرکت استخراج و دقیقا مطابق آن عمل نمایند.
 7. نمایندگان موظف هستند در خصوص پورسانت خود اطلاعات لازم را دریافت و توضیح کامل درباره  پاداش ها و تخفیفات در نظر گرفته شده توسط شرکت برای مشتریان را  به متقاضی ارائه بدهند و به آنها متذکر بشوند.
 8. نماینده فروش، حق واگذاری و یا انتقال جایگاه و منافع حاصل از آن به دیگران را بدون هماهنگی با شرکت ندارد.
 9. احتمال وجود کالاهای ارائه شده در بازار سنتی، فروشگاهها، تعاونی ها و ….. وجود دارد ، در این مورد نماینده فروش نمی تواند ادعا یا اعتراضی نماید.
 10. مسئولیت مطالب و اطلاعات موجود در سایت رسمی شرکت به عهده شرکت بوده و چنانچه نماینده فروشی از مطالب فوق به طرز نادرستی استفاده نماید و یا مطالب غیر واقعی و آموزش غلط باعث ضرر و زیان شخص دیگری گردد آن نماینده مسئولیت جبران خسارت وارده را می بایست به عهده بگیرد.

 

 

نحوه محاسبه پورسانت

پورسانتها بعد از هر خرید ظرف مدت مدل 24 ساعت کاری به حساب بازاریاب واریز می گردد.

 

پس از مشاهده شرایط بالا، جهت تکمیل فرم روی گزینه زیر کلیک کنید:

فرم ثبت نام

 

همچنین فیزون همواره آمادگی افزودن افراد جوان و فعال و پر انرژی را به تیم خود دارد ، از این رو از عزیزانی که به هر عنوان می توانند عضوی از خانواده فیزون باشند دعوت می کنیم تا جهت بررسی، رزومه خود را به آدرس ایمیل HR@Fiizon.com ارسال نمایند